para kazanmanın

en kolay yolu

İkiYengeç üzerinden katıldığın her ankette belirlenen miktarda nakit para kazanırsın. Kazancın 50 TL’ye ulaştığında ödeme talebinde bulunabilirsin.

nakit, papara veya hediye çeki ödeme seçeneklerinden birini seçerek 3 iş günü içinde kazancına sahip olacaksın.
ister eft/havale ile banka, ister ininal istersen de papara hesaplarına paranı nakit olarak yatırabilirsin.
dilersen minimum 50 TL’ye ulaşan paranı App Store, Play Store hediye çeklerine de dönüştürebilirsin.
ödemenin yapılabilmesi için senin adına açılmış hesapları kullanman gerekmektedir.
ödemeler senden başka birinin adına/hesabına yapılamaz.

hediye kazanmanın

en kolay yolu

iki yengeç, Türkiye’nin en seçkin markalarına ait çok bilinen yada en yeni ve profiline en uygun ürünleri denemen için ücretsiz olarak kapına gönderiyor.

sürekli kullandığın ya da merak edip henüz deneme imkanı bulamadığın ürünlerle buluş ve sitedeki ürün yorumları bölümüne deneyimlerini aktarıp olumlu, olumsuz tüm değerli yorumları açıkça paylaş.

Unutma, iki yengeç için, anlaşma yapılan markalar için ve ürünün tüm potansiyel müşterileri için senin tüm yorumların çok değerli.

  • iki yengeç Kazan uygulamasını indir ve cep telefonu numaranla kaydol.
  • telefonuna gelen doğrulama kodunu, belirtilen alana gir.
  • temel bilgilerini doğru ve dürüst bir şekilde cevapla.
Tüm bilgileri doğru paylaşman çok önemli, çünkü yeni bir anket ya da yeni bir ücretsiz ürün bu bilgilere göre sana teslim edilecek.

E-posta, sms ya da mobil uygulama bildirimlerini takip etmeyi unutma.

Sana uygun bir kutu olduğunda hesabına gir, kutu talep et, yeni ürünler kargo ile belirttiğin adrese ücretsiz olarak gönderilir.

  • Kazandığınız TL miktarını isterseniz kendi adınıza ait olmak koşulu ile banka hesaplarınıza ücretsiz EFT / Havale ile nakit olarak,
  • Kendinize ait banka hesabınız yoksa Papara / İninal hesaplarınız üzerinden bu firmaların uyguladıkları kesintileri (%3-5 oranında) kazandığınız TL miktarından düşerek kalan bakiyeyi nakit olarak,
  • Türkiye’nin önde gelen firmalarına ait (oyun pini, online alışveriş, teknoloji ürünleri ya da market alışverişlerinde geçerli) Hediye çeklerine dönüştürerek kullanabilirsiniz.